KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12319181
nr 1231 9181
Maurice Blanchard
(1903-1969), Frankrike
Blandteknik, Montmartre, signerad, 26x34 cm
Maurice Blanchard, fransk bildkonstnär född 1903, död 1969.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 januari 2019
kl 19:10:12
28/1 14:56:10
Maurice Blanchard
Läs mer om Maurice Blanchard